Alexa da Global Trafik Paneli artırır

Alexa da Global Trafik Paneli artırır

Biz zor iş bir sürü sonra duyurmaktan heyecan duyuyoruz, Alexa global trafik panelinin boyutunu önemli ölçüde artacaktır. Önümüzdeki ay bizim ölçümleri doğruluğunu geliştirmemize yardımcı olacak yeni veri noktaları, çok birleştiren olacak. Bir hatırlatma olarak, bizim veri paneli Alexa alıyor ve non-Sertifikalı ölçümlerini tahmin hesaplamak için kullanılan küresel internet trafiğinin bir örnek.

Fantastik – Şimdi bu benim için ne anlama geliyor?
Daha güçlü küresel trafik bir kapsama ile büyük veri örneği biz daha doğru sıralamasında, trafik ölçümleri ve eyleme öneriler dönüştüren, daha iyi tahminler yapmak anlamına gelir. Daha iyi veri ile, sitenize, rakiplerinizin site ve genel trafik stratejisi içine derin kavrayışlar sunmak mümkün olacak. Ek veri hemen tek bir sonuç, siteleri 100.000 ‘den fazla sıralanmış özellikle, dalgalanma trafik rütbe görebilirsiniz olmasıdır.

Bana Alexa web trafiği nasıl ölçtüğünü hakkında biraz daha söyleyebilir – Ben bir veri ineğim?

Merak etmeyin – Eğer iyi bir şirket, biz de veri üzerinde geek istiyorum bulunmaktadır. (! – Google bile kurulmadan önce yani) O dönemde, biz en sağlamak için bizim metodolojileri ince ayarlı sonra web analytics küresel öncülerinden biri olarak, ölçme ve neredeyse 20 yıldır trafik verileri tahmin olmuştur doğru ölçümlerini mümkün.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bizim trafik tahminleri 25,000 üzerinde farklı tarayıcı uzantıları birini kullanarak internet kullanıcılarının milyonlarca örnek bizim küresel bir panel, elde edilen verilere dayanmaktadır. Ancak, biz yok , sadece tarayıcı uzantıları güveniyor. Biz de Alexa komut dosyası yüklemek ve kendi ölçümlerini onaylamak için seçtiğiniz siteleri dahil olmak üzere doğrudan kaynaklardan bizim trafik verileri toplayın. Bu bizim küresel bir panel veri, bu eşsiz kombinasyonu artı bize sağlam ve kapsamlı ölçümler ile size sağlamaktayız gelişmiş istatistiksel modellerin süzülür doğrudan ölçülen kaynaklardan veri.

Biz işinizi büyütmenize yardımcı olmak için akıllı, bilgili kararlar Alexa anlayışlar güveniyor biliyorum. Ve böylece bizim panelini büyüyen ve biz veri ve güvenebileceğiniz öneriler sunmak sağlamak için elimizden yöntemleri optimize devam için söz veriyorum.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*