Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
aldatma

“Aldatma en yaygın AHLAKSIZ insan davranışlarından biridir”

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

“Aldatma en yaygın AHLAKSIZ insan davranışlarından biridir”

Canının sıkılması yaşadığı insanın değerini düşürmek için oyunlar kurarak itibarsızlaştırarak gerekli olan kendine yakıştırdığı aldatma eylemine geçer.

Onun için bu çok doğal bir eylemdir çünki ahlak yoksunudur böyle insanlara ahlakdan bahsedersen sinirlenirler bu yaptığı aldatma eylemini normal olarak bilen ahlaksız aldatan lar tabiki sizin ahlaktan bahsetmenize sinirleneceklerdirler hatay dan tek istedikleri aldatabilirler ama kimseciklerin bunu bilemmesi onlar için yereli bir eylemdir hayatlarına normalmiş gibi devam ederler aldatırla aldatırken allah kitan din tanımazlar geçer birde sözde temizlenmek için abdest alırlar sanki allah onları temizleyeceklermiş gibi yürekleri necaset dolu insanlar konuştuklarında bile sizin ne kadar ondan bile iyi olmadığını ve karaktersiz liğini bile bile seviyesizliğini bile bile aşağılığını örtbas edebilme tavırları içersinde hep bir arkaplanda yaşayan ve doğruolmayan sözlerin gölgesinde ve yaşantısında yaşarlar nefes almak insanda onur ve şeref ister ya işte onursuzlar ve şerefsizlikler içinde necaset yürekleri ile ne kulunu ne de allahı kandiramazlar bunun bilincinde nefes alır verirler .

İlişkilerdeki en önemli sorunlardan olan aldatmanın,ahlakının ve hayatının bir yerinde yıkıcı bir durum olarak nitelendirilmemesi sorunu.

“İstatistiklere göre aldatma en yaygın ahlaksızlık insan davranışlarından biridir.

ÖNERİLER

  1. Yalnızca kendine ve sana ihanet etmeyecek birine güven

2. Aldatan birine sakın bana masum olduğunu söyleme, çünkü bu benim zekama hakarettir demelisin .

3.Aldatan insanlar dünyanın her yerinde aynıdır, nehir olmayan bir yere köprü yapacaklarına söz verirler büyücüler gibidirler gerçek olmayan bir olayı gerçekleştirebilecek kadar güçlü ve yetenekli zannedersiniz onları

4. Aldatan Ahlaksız sizi bir defa aldatırsa suç onundur. Ama İkinci defa onun tarafından aldanırsanız kimseyi suçlamayın bilin ki suçlu tamamen sizsiniz .

5.Aldatan Hilebazlığına güvenerek aldatır , ilk bakışta oyunu kazandırsa da,aldatanın kaderi değiştirmez.

6. Aldatan İnsan İçin en basit şey düzgün ve termemiz ahlaklı iansanları aldatabilmektir aslında bu insanın kendisini aldatmasıdır; çünkü aldatan insan kendini hep özellikli gösterir ve genellikle gerçek insanı kandırabileceğine onların saf olduğuna inanır.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.