Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ahşap Merdiven Fiyatları

 

Farklı seviyeler arasındaki bağlantıyı ve düzenli aralıklı kademelere sahip eğimli yollara ” Merdiven ” denir. Merdivenler türlerine göre; iç ve dış merdivenler şeklinde iki gruba, iç merdivenlerde esas, yan, servis, yangın merdiveni, biçimlerine göre; düz kollu, düz kollu yamuk basamaklı, dönel ve kısmen dönel, eğimlerine göre; yatık, normal ve dik eğimli, yapımında kullanılan malzemelerin cinsine göre ise ahşap, betonarme, metal, taş ve karma merdivenler şeklinde beş gruba ayrılırlar.

Ev içerisinde dekoratif açıdan en çok tarcih edilen çeşit ise ahşap merdivenlerdir. Öyle ki, hem kullanış açısından hem de görüntü açısından iyi bir konumda olan ahşap merdiven fiyatları da değişiklik göstermektedir.
Daha naturel ve hoş bir hava isteyenlerin ilk tercihi olan ahşap merdivenler, farklı çeşitlerde olabilir.

Yapılan merdivenlerin şekilleri evin durumuna ve kullanış açısında göre belirlenir. Siz de eviniz için hoş ahşap merdivenler hayal ediyorsanız Klasik Merdiven’i ziyaret edin, hayalleriniz gerçek olsun.

Hayallerinize uzanan merdivenleri Klasik Merdiven’le tırmanın… Merdiven çeşitlerimizi, ahşap merdiven fiyatlarımızı ve modellerimizi görmek için Zirvemerdiven.com adresini inceleyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.