Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Acil Veteriner

Acil Veteriner

Eğer İstanbul’da acil veteriner arıyorsanız; Megavet Veteriner kliniği haftanın 7 günü ve günün 24 saati sizler için hizmet veriyor. İstanbul Maltepe bölgesinde bulunan Megavet, acil durumlarda sizlere ve havyan dostlarınıza yardımcı oluyor.

7 24 acil veteriner hizmetleri arasında; muayene, tanı koyma, ayakta tedavi etme, cerrahi müdahale, laboratuvar testleri yapma, yoğun bakım, hasta yatış gerçekleştirme, ortopedi ve fizik tedavi gibi aciliyet gerektiren durumlar yer alıyor.

Bu sayede Megavet’e acil bir durum sebebi ile getirilen hayvanların başka bir veteriner kliniğine sevk edilmesi gerekmiyor. Uzman veteriner kadrosu ile tanı sürecini hızla gerçekleştiren Megavet devamında gerekli olan testleri ve tetkikleri en kısa zamanda kendi bünyesinde yapabiliyor.

Hiçbir zaman kaybı yaşamadan test ve tetkik sonuçları veteriner hekime ulaşıyor. Böylece gerekli müdahaleler da en kısa zamanda yapılıyor. Ağır bir cerrahi müdahale veya hafif bir tedavi fark etmeksizin yapılabiliyor. Cerrahi müdahaleler yalnızca alanında uzman veteriner hekimler tarafından uygulanıyor.

Kesici aletlerle veya silahlı yaralanmalar, vücut ısısının yükselmesi ve uzun süre devam etmesi, devamlı tekrar eden kusma ve ishal, karın bölgesinde şişlik görülmesi, devamlı halsizlik ve yemek yememe gibi durumların gece geç saatlerde gerçekleştiği zamanlarda minik dostunuzu 7 24 açık acil veterinere götürmelisiniz.

Değerli dostlarınızın sağlığının önemini bilen ve onlara gerekli tüm imkânları sunan Megavet ile acil bir durum yaşamadan tanışabilir, acil durumlarda hayvanlarınızın yabancılık çekmemesini sağlayabilirsiniz.

Megavet Veterinerlik ile tanışmak, randevu ve bilgi almak için aramanız yeterli. Alanında uzman kadromuz minik dostunuzu muayene ederek tanışıp kaynaşabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.