Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Acil Veteriner

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Sevimli dostlarınızın sizlerle beraber geçireceği sağlıklı hayatı bir anlamda Veteriner Hekimler sağlar. Bu sevimli dostlarınızın rahatsızlıkları karşısında bazen hiç vakit geçirmeksizin müdahale edilmesi gerekir. Bunun için acil veteriner bulunmaktadır. 7/24 hizmet veren acil veterinerler tıbbi gerekirse cerrahi müdahalede bulunarak tedavi uygular.

Biz insanların sağlığı kadar hayvanların sağlığı da önemlidir. Hele ki aynı evin içinde yaşıyorsak, çocuklarımızın da onlarla iletişimi yakınsa daha fazla hassas olmamız gerekir. Bir hayvan sahiplenmek büyük bir karardır. Bu kararın getireceği sorumluluk sadece onları beslemekten ibaret değil. Onlarla ilgilenmek, oyun oynamak, gezdirmek, bakımını sağlamak, sağlığına dikkat etmek gerekir. Bakma durumunuz söz konusu değilse hayvan için en uygun olan zamanda kısırlaştırılması, parazit aşıları ve olabilecek diğer rahatsızlıkları için mutlaka bir veteriner hekimden yardım almalısınız. Bu rahatsızlığın beklenmedik zamanlarda olması durumları için ise nöbetçi veteriner vardır. Böyle anlarda size en yakın olan nöbetçi veterineri tercih etmelisiniz.

Megavet Klinik Hizmetleri

-Kuaför hizmetleri; Rutin banyo, tarama, tıraş ve tırnak kesimi, tüy bakımı

-Yoğun bakım ve yatan hasta; Gerekli sıvı tedavisi, oksijen vb…

-Laboratuvar; Kendi bünyesinde ki laboratuvar dışında İstanbul’da ki en kapsamlı kurumlarla da sözleşmesi bulunmaktadır.

-Genel Cerrahi; Tamamen steril şartlarda eksiksiz medikal donanım kullanarak sadece cerrahi uzmanlığı bulunan hekimler tarafından hizmet verilmekte.

-Ortopedi; Tüm ortopedik problemlere en gelişmiş ekipman ve teknikle müdahale edilmekte.

-7/24 Acil Servis; Acil veteriner kliniği hizmeti ile aralıksız can dostlarınızın sağlığı için hizmet verilmektedir.

Megavet’in sahip olduğu misyon, sevimli dostalarınız için yüksek kalitede ayrıca ”Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.” deyişinin bilinci ile hizmet sunmaktır.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.