Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

7/24 VETERİNER

Megavet Veteriner olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe’de bulunmaktayız. Sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmelerin takibinin yapımı, uyum içinde beraber çalışan deneyimli hekimlerden oluşan bir kadroya sahibiz.

İhtiyacınız olan tüm hizmetler sizlere Megavet Veteriner Kliniği’mizde sunulmaktadır. Amacımız; sevimli dostlarımızın her türlü sorunlarına cevap vererek, sevimli dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamak ve sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır.

Dostlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek, onlar için koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri vermekteyiz. Veteriner hekimlik alanındaki güncel çalışmaları yakından izlemekte ve her türlü yeni bilgilerin gelişmesini desteklemekteyiz.

Acil müdahale gerektiren her türlü durumda bilgi birikimimiz ve de teknik donanımımız ile her zaman hizmetinizde bulunmaktayız.

Maltepe Megavet olarak hasta ve hasta sahipleri için her türlü mükemmel hizmet ve memnuniyet yaratma hedefindeyiz

Acil müdahale gerektiren durumlarda sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve teknik donanımımız ile her zaman hizmetinizde bulunmaktayız. Her zaman ilk müdahale evcil hayvanlarımız için çok önemlidir. Kedilerde yüksek bir yerden düşme, köpeklerde araç çarpması, evcil hayvan zehirlenmeleri, ısırık yaraları, şiddetli kusma ve ishal, idrar ve dışkılamada zorlanma, travma, şiddetli ishal ve kusma, ciddi doku hasarının bulunduğu açık yaralar, solunum ve şok tedavisi gibi durumlar için 7/24 hizmetinizde bulunmaktayız.

Megavet Veteriner ailesi olarak minik dostlarımız için tüm cerrahi operasyonlar ve acil durum tedavileri için uzman ve donanımlı kadromuz ile  7/24 kesintisiz hekimlik hizmeti vermekteyiz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.