Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

30 Tonluk Vinç

30 Tonluk Vinç

Vinç türlerine göre ve üretim yapısına göre taşıma kapasitesi farklılaşır. Vinçler de genellikle taşıma kapasitelerine göre isimlendirilir. Çünkü vinçlerin kapasite miktarı oldukça önemlidir.

Taşıma ve kaldırma kapasitesi hiçbir durumda aşılmamalıdır. Aksi taktirde istenmeyen iş kazaları yaşanabilir. Vinç türleri arasında; mobil vinç, sepetli vinç, sabit vinç gibi modeller yer alır. Bunların her biri farklı kullanım alanlarına ve farklı taşıma kapasitelerine sahiptir.

Aynı zamanda vinç türleri kendi içerisinde de çeşitlenir. Örneğin; 30 tonluk vinç hem mobil vinç türünde hem de sepetli vinç türünde bulunabilir. Bunun yanı sıra mobil vinç türünde 30 tonluk vinç, 40 tonluk vinç ve 50 tonluk vinç gibi çeşitler yer alabilir.

Önemli olan kullanıcı ihtiyacına hitap etmesi ve doğru kullanılması olur. Bunun için de taşınacak yük miktarı önceden belirlenmelidir. 30 tona yakın bir yük varsa ve 30 tonu geçebilecek durumdaysa 35 tonluk vinç kiralamak veya satın almak daha mantıklıdır.

Ancak 20-25 tonluk yükler için 30 tonluk vinç kiralanabilir veya satın alınabilir. Önemli olan bir diğer nokta da vinçlerin bakımlarının yapılmış olmasıdır. Kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşamamak ve iş kazasına yol açmamak için bakımı yapılmış vinçler alınmalıdır.

Vinç Pazarı firması her zaman bakımı yapılmış ve kaliteli vinçler kullanır. Elinde bulunan pek çok farklı vinç türünü sizler için hazırlar. Hem kiralama işlemleri hem de satın alma işlemleri yapılır.

Vinç taşıma-kaldırma kapasiteleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca vinç pazarı size en iyi fiyatları garanti eder. Yani hem uygun hem de kaliteli vinçleri satışa ve kiraya sunar.

Eğer siz de bilgi almak, vinç kiralamak veya vinç satın almak istiyorsanız telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.