3 Kasım 2015 Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

3 Kasım 2015 Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?1

Altın dibi gördü! Altın fiyatları seçim sonuçlarının belli olmasının ardından dün hızlı bir düşüş yaşadı. Altın fiyatı haftanın ikinci gününe de düşüşle başladı. Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram fiyatı 102 liraya geriledi. Cumhuriyet altını satış fiyatı ise 688 lira lira olarak belirlendi. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? Altın kaç lira oldu? İşte altın fiyatları son durum!

Altın seçimlerin ardından dün güne sert bir düşüşle başlamıştı.Altın fiyatları seçim sonuçlarının belli olmasının ardından resmen çakıldı. Peki haftanın ikinci gününde altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 3 Kasım 2015 altın fiyatları son durum!

Altın seçim sonuçlarının belli olmasının ardından sert bir düşüş yaşadı. Altın fiyatları geçtiğimiz haftaya kadar yükselmeye devam ediyordu. Altın fiyatı bu haftaki seyrini geçen haftaya göre 10 lira daha aşağıdan ilerletmeye başladı.

Uzmanlar altın fiyatındaki dalgalanmanın seçimden sonra yerini yükselişe bırakacağını tahmin ediyorlardı. Ancak beklendiği gibi olmadı. Seçim sonuçlarına altının ilk tepkisi sert bir düşüş oldu. Borsalar tavan yaparken altın ve döviz fiyatları yerle bir oldu. Altının bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı ise büyük bir merak konusu oldu.

Peki altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 3 Kasım 2015 güncel altın fiyatları!

Çeyrek altın alış fiyatı 165 lira, satış fiyatı ise 169 lira oldu.

Yarım altın alış fiyatı 330 lira, satış fiyatı 339 lira olarak işlem gördü.

Tam altın alış fiyatı 661 lira, satış fiyatı 676 lira olarak belirlendi.

Cumhuriyet altını alış fiyatı 678 lira, satış fiyatı 688 lira oldu.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.