Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

29 Temmuz reyting sonuçları (Kalbim Ege’de Kaldı, Çilek Kokusu, Ay lav Yu?)

29 Temmuz reyting sonuçları (Kalbim Ege’de Kaldı, Çilek Kokusu, Ay lav Yu?)134208

29 Temmuz Reyting Sonuçları merakla bekleniyor. 29 Temmuz Çarşamba reyting sonuçlarının nasıl bittiği henüz bilinmiyor. Ancak dün akşam pek de hareketlilik yoktu desek doğru olur. Çünkü sadece iki dizi vardı. ATV eski sinema filmi Mumya serisinin üçüncüsü olan Ejder İmparatorluğu’nu yayınlamayı seçti. İşte ayrıntılar…
ATV; Mumya serisinin üçüncüsü olan Ejder İmparatorluğu ile reytinglerde sıralamaya girmeye çalıştı. Her yayınlandığında illa ki belli bir izleyici kitlesi olan Mumya sinema filminin 29 Temmuz Reytinglerinde ATV’ye bir katkısı oldu mu bekleyip göreceğiz.

Kanal D; Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde hatırı sayılır bir share rakamı elde eden ve izleyenlerini kahkahaya boğan dizi Kalbim Ege’de Kaldı yeni Bölümü ile 29 Temmuz Reytinglerinde başarı sağlamaya çalıştı.

Star TV; Çilek Kokusu ile yaz ekranlarına hızlı bir giriş yapan Star TV 29 Temmuz Reyting sonuçlarında Çilek Kokusu 6. Son Bölüm ile hangi sırada yer alacak büyük merak konusu.

29 Temmuz 2015 Çarşamba Reyting sonuçları sonuçlanır sonuçlanmaz haberimizde yer alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...