Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Diş Beyazlatma

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Vücudumuzda yemek yeme ve tat alma konusunda işlev sağlayan dişler, farkında olmasak da hayatımızı kolaylaştıran en büyük yardımcı. Maalesef ki dişlerin hayatımızdaki önemini kaybedince anlıyoruz. Çürük diş ağrısı çekince ve ya bir dişimizi kaybedince, onlara daha iyi bakmamız gerektiğini anlıyoruz.

Dişler, vücudun gerektiği işlevlerin yanı sıra yüz ifadelerine estetik bir ifade katıyor. Temiz ve beyaz dişler, hem sağlıklı olduğunuzu gösteriyor hem de karşınızdaki kişilerde iyi bir izlenim bırakıyor. Bu işlemler için diş polikliniklerinde dişi beyazlatma işlemleri yapılıyor.

Özellikle fazlaca tütün ürünü ve çay tüketen kişilerde dişler zamanla sararır. Bu görüntü zamanla kişiyi rahatsız etmeye başlar. Bu durumlarda dişin üst kısmında ‘mine’  adı verilen kısmın temizlenmesi gerekir. Bu işlemin uzman bir el tarafından yapılması gerekir. Çünkü günlük rutin diş fırçalamalarıyla bu sarartılardan kurtulmak mümkün değildir. Beyazlatma tek seferlik bir çözüm değildir ve daha parlak bir renk elde etmek için zaman zaman tekrarlanması gerekir.

Dişler beyazlatılmadan çürüklerin tedavi edilmesi gerekir. Bunun sebebi beyazlatıcı solüsyonun çürük bölgeleri geçerek dişin iç kısımlarına ulaşabilmesidir. Eğer bu olursa dişteki hassasiyet artar. Beyazlatma aynı zamanda mine tabakasına sahip olmayan köklerde de işe yaramaz. Çekilen dişetleri köklerin ortaya çıkmasına neden olur. Beyazlatma kuron ve kaplamalarda da işe yaramaz. O yüzden bu işlemi işinde profesyonelleşen uzmanlara yaptırmanız tavsiye edilir.

Siz de bembeyaz, inci gibi dişlere sahip olmak istiyorsanız https://4mevsimdis.com/‘u mutlaka ziyaret edin. 4 Mevsim Diş Polikliniği ile gülüşünüz emin ellerde…


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.