Aylık Arşiv: Ocak 2018

24 Saat Açık Veteriner Anadolu Yakası

Megavet Veterinerlik, İstanbul Anadolu yakası ilçelerinden biri olan Maltepe’de yer alır. Eğer siz de Anadolu yakasında yaşıyorsanız ve güvenilir bir veteriner kliniği arıyorsanız mutlaka Megavet ile tanışmalısınız.

Devamını Oku »

Araba TV Sistemi

Araç multimedya sistemleri ile otomobillerin teknolojik olarak gelişmesi ve değişmesi sağlanır. Bu sistemlerin en çok tercih edilen özelliklerinden biri de araba TV sistemi olur.

Devamını Oku »

Ayakkabı Online

Alışveriş yapmanın en zorlu tarafı bir mağazaya gitmek için sarf edilen güç ve harcanan zaman olur. Hem yorucu hem de zaman alan bir alışveriş için her zaman vakit olmaz, bu nedenle online alışveriş siteleri kurtarıcı olur.

Devamını Oku »

Lamine Diş

Dişlerin doğuştan gelen genetik etkenler, sonradan gelen dış etkenler veya ağız-çene yapısı uyumsuzluğunun oluşturduğu etkenler nedeni ile yapısal olarak problemleri olabilir.

Devamını Oku »

Vinç Kiralama Ücretleri

Vinç kiralamak veya vinç satın almak günümüzde sık sık kullanılan yöntemlerden biridir. Hem işlerin süresini kısaltır hem de iş gücünden tasarruf edebilmeyi sağlar.

Devamını Oku »

Seher yeli sevdiğimden bir haber … sultanımdan ne haber

Ayrılık Hasreti Karetti Cana, Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber. Selamım Tebliğ Et Kutbi Cihana, Seher Yeli Sultanımdan Bir Haber. Bülbül Gibi Bağlanmışım Kareler, Ayrılık Derdine Nedir Çareler, Merhem Kabul Etmez Dilde Yareler, Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber. Sadıkane  Kalmışam Issız Çöllerde, Böyle Dert Bulunmaz Gayri Kullarda. Dilim İntizarda, Gözüm Yollarda, Seher Yeli Sevdiğimden Bir Haber.  

Devamını Oku »

Oto Ses Sistemi Fiyatları

Araç içi ses sistemi kullanımı son derece yaygın ve kullanışlı bir tercihtir. Araç içerisinde müzik dinleme kalitesini bir anda yükseltir.

Devamını Oku »

En İyi Veteriner Kliniği

Veteriner klinikleri hayvan dostlarınızın hastalıklarına şifa bulmak, hastalıklarını tespit etmek ve hastalanmalarını önlemek için çalışan sağlık kurumlarıdır. Bu nedenle de son derece değerli ve önemli bir etkileri vardır.

Devamını Oku »

Kamyon Üstü Vinç

Vinç kullanımları vinç türlerine göre farklılaşır ve çeşitlenir. En kolay kullanılan vinç türlerinden biri de kamyon üstü vinç modelleri olur.

Devamını Oku »

Evde Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma uygulamasının en temel iki yöntemi vardır. Bu yöntemlerden ilki evde diş beyazlatma yöntemi diğeri de diş kliniğinde diş beyazlatma yöntemidir.

Devamını Oku »

2018 Ayakkabı Modelleri Bayan

Ayakkabı satın alırken pek çok kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlardan ilki ve en önemlisi kadınların vazgeçilmez tutkusu olan ‘moda’dır. Bu nedenle ayakkabı mağazalarının modaya uygun ayakkabılar üretmeleri gerekir.

Devamını Oku »

Veteriner Ameliyat Fiyatları

Hayvan dostlarınızın yakalanabileceği bazı hastalıklar sonucunda veya bazı gerekli durumlar sonucunda cerrahi operasyona ihtiyaçları olabilir.

Devamını Oku »

Navigasyon Multimedya Sistemi

Araç içi teknoloji seviyesini arttıran, sürücülere ve yolculara eğlenceli bir yolculuk sağlayan multimedya sistemleri sık sık tercih edilir.

Devamını Oku »

Diş Tedavisi

Pek çok farklı diş tedavisi yöntemi bulunur. Dişlerin sağlık problemlerine göre doğru tedavinin zamanında uygulanması gereklidir. Bu nedenle diş hekimine düzenli olarak muayene olmak en doğrusu olur.

Devamını Oku »

Ofis Oturma Grubu

Ofis tasarımlarını tamamlayan, tasarıma renk katan ve kullanım açısından da son derece kullanışlı olan ofis oturma grupları sıklıkla tercih edilir.

Devamını Oku »

Kiralık Sepetli Platform

Sepetli platformlar yük kaldırmaya yarayan sabit araçlardır. Yük taşıma kapasiteleri sınırlıdır ve genellikle kapalı mekanlarda kullanılır.

Devamını Oku »

Bayan Kışlık Ayakkabı

Ayakkabı modeli seçerken mevsimi düşünmek gereklidir. Yaz mevsiminde ayağı terletmeyecek ve rahatsız etmeyecek modeller seçilirken kış mevsiminde ayağı sıcak tutacak ve su geçirmeyecek ayakkabı modelleri seçilir.

Devamını Oku »

YARI YIL TATİLİNDE NEY YAPILA BİLİR

YARI YIL TATİLİNDE NELER YAPILA BİLİR Şarkı yaza biliriz Manzara boyama kitabı alıp boyoya biliriz  (çocuk boyoma değil) İlgilendimiz bir meslek dalını daha iyi örene bilmek için olduğu yere gideriz(inşatçı&içmimar) Günü birlik HOTTEL&MOTTEL&OTTEL LERE GİDE BİLİRİZ Elimizde (DA VİNCİ) varsa onu yapa biliriz        

Devamını Oku »

ŞEKER VE DİYABET HASTALARI İÇİN YEMEK TARİFLERİ

-ŞEKER VE DİYABET HASTALARI İÇİN YEMEK TARİFLERİ Yer Elması Salatası Malzemeler 250 gram yer elması ½ oranında limon 1 yemek kaşığı zeytinyağı 1 tutam pul biber 1 tutam tuz 4 bütün ceviz Yapılışı İlk olarak yer elmalarını soyuyoruz. Ve jülyen olarak doğruyoruz. Cevizler iri iri dövüldükten sonra üzerine serpilir. Zetinyağı, pul biber ve tuz eklenir. Hazırlanan karışım yarım saat buzdolabında ...

Devamını Oku »

EKOTURİZM NEDİR?

Ekoturizm Nedir? Ekoturizm; son yıllarda çokça duymaya başladığımız bir kelimedir. İlk kez 1992 Rio Çevre Zirvesi’nde sürdürülebilir bir çevre ve dünya için ortaya konulmuş bir konudur. Ekoturizm, sosyal yönden sorumlu, ekonomik olarak verimli, teknik açıdan planlı, süre olarak uzun erimli, ekolojik olarak duyarlı ve korumacı olan bir turizm çeşididir. Çevreye zarar vermeden ondan yararlanmaya, o yöreyi öğrenme ve kültürel değerlerini ...

Devamını Oku »