Aylık Arşiv: Aralık 2017

Diş Beyazlatma İşlemi

Dişler üzerinde zamanla biriken ve dişlerin renginin sararmasına yol açan maddelerin, diş jelleri ile giderilmesine diş beyazlatma yöntemi adı verilir. Bu işlem sayesinde dişler daha beyaz ve daha bakımlı görünür.

Devamını Oku »

Araç Üstü Sepet

Pek çok alanda kullanılan, kullanıldığında işleri hızlandıran ve kolaylaştıran vinç çeşitlerinden biri de sepetli vinçlerdir. Bunlara araç üstü sepet adı da verilir.

Devamını Oku »

Yeni Ayakkabı

Hem kadınlar hem de erkekler için yeni ayakkabı almak heyecan verici bir deneyimdir. Yılın sonuna yaklaşmışken, yeni bir yıl için yeni bir çift ayakkabı herkes için güzel bir hediye olur. Bu nedenle hem sevdiklerinize hem de kendinize yeni ayakkabılar alabilirsiniz.

Devamını Oku »

Pet Kuaför

Hayvan dostlarınızın hem sağlık açısından hem de görsel açıdan bazı kuaför hizmetlerinden yararlanması gerekir. Bu pet kuaför işlemlerinin uzman veteriner hekimler gözetiminde yapılması gereklidir. Megavet Veteriner Kliniği hayvanlar için kuaför hizmetleri verir.

Devamını Oku »

Ortopedik Ofis Koltuğu

Çalışanların zamanlarının çoğu ofis masasında ve bilgisayar başında geçer. Hele ki çalışılan iş masa başı bir işse günün tüm vakti koltuk üzerinde geçmek zorunda olur. Böyle durumlarda ofis koltuğu seçimi son derece önemlidir.

Devamını Oku »

Araba Müzik Sistemleri

Araç konforuna düşkün olanlar ve araç kullanımını daha eğlenceli hale getirmek isteyenler araçlarında bazı değişiklikler yapar. Bu değişikliklerden en ilgi çekici olanlarından biri de araç müzik sistemleri taktırmak olur.

Devamını Oku »

Hello

Merabalar nasılsınıs beni sorarsanız bende iyim dizinde iyisinizdir inşalah havalart soru bazı yerlerde kar bazı yerlerde buz öyle değilmi inşalah üşmeşizdir sakın sıkı pataniyelere yorganalara sarılın üşütmeyin.pardon yine ben lafı uzatım neyse siz onu boşverinde ben kendime sünbül aldım sisze onun resmini gösterim bakın       Daha tam açmadı ama onun arkadaşı kaptüs açtı         Nasıl ...

Devamını Oku »

İmplant Nedir?

Eksik dişlerin tamamlanması veya çekilmesi gereken dişlerin yerine yenisinin konması gerekir. Bu nedenle dişlere implant uygulanarak çene yapısına uygun malzemeler ile çeneye diş kökü ve diş monte etme işlemidir. İmpant günümüzde sıklıkla uygulanan ve tercih edilen bir işlemdir. Çünkü hem başarı oranı yüksektir hem de diğer dişlere zarar vermeden gerçekleştirilir.

Devamını Oku »

Kiralık Vinç Fiyatları

Vinç Pazarı hem uygun fiyatlı hem de kaliteli vinçler kiralar. Mobil vinç, hiyap vinç, sepetli vinç ve Avrupa vinç gibi farklı vinçleri bir arada bulundurur.

Devamını Oku »

Oto Navigasyon Sistemleri

Carvocal’ın internet sitesinde; Audi, Chrysler, Dodge, Honda, BMW, Citroen, Fiat, Hyundai, Kia, Nissan, Porsche, Skoda, Toyota, Chevrolet, Dacia, Ford, Jeep, Mercedes, Opel, Renault, Mitsubishi, Peugeout, Seat, Suzuki, Volkswagen gibi farklı araçlar için multimedya ve navigasyon sistemleri yer alır.

Devamını Oku »

Veteriner Klinikleri

İstanbul veteriner klinikleri arasından size yakın olanı ve 7/24 açık olan veteriner klinikleri adreslerini acil durumlardan önce öğrenmeniz ve kaydetmeniz oldukça yararlı olur. Veteriner klinikleri hem kontrol ve tedavi için hem de acil durumlar için hizmet verir.

Devamını Oku »

Cam Ofis Masası

Ofisinizde küçük değişimler yaparak ofisinizi daha hoş bir hale getirmeniz mümkün. Siz de ofisinizde yeni bir hava yaratmak istiyorsanız, Nehir Ofis Mobilya’da yer alan modern parçalara göz atmalısınız. Böylece hem daha konforlu hem de daha şık bir ofis sahibi olabilirsiniz.

Devamını Oku »

Bayan Ayakkabı Markaları

Satın aldığınız ayakkabının yalnızca iyi gözükmesi yetmez aynı zamanda konforlu ve kaliteli olması da gerekir. Bu nedenle ayakkabı satın alırken markasına da dikkat edilmelidir. Ayakkabının çok daha uzun süreli giyilebilmesi, giyince ayağı rahatsız etmemesi için ayak yapısına uyumlu olması gereklidir.

Devamını Oku »

Vinç Firmaları

Vinç satın alma veya vinç kiralama işlemlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına en güvenilir vinç firmaları ile çalışmak gerekir. Bunun için de deneyimli ve profesyonel firmalar en iyileridir.

Devamını Oku »

Navigasyonlu Oto Teyp

Araç kullanımını kolaylaştırmak, gidilecek yeri kolayca bulmak ve trafikte daha güzel geçirebilmek için kullanılan multimedya sistemler günümüzde son derece popüler hale gelmiştir. Carvocal’da bu sistemlerin hemen hemen her araç için uygun olan versiyonu yer alır.

Devamını Oku »

Sekreter Koltuğu

Ofisinizde çalışan çalışma arkadaşlarınıza veya kendinize ofis koltuğu almak için doğru adres: Nehir Ofis Mobilya. Sınırsız koltuk seçeneği ve kalitesi ile aradığınız tüm özelliklere sahip olan ofis koltuğunu çok kısa sürede bulabilirsiniz.

Devamını Oku »

Hayvan Hastanesi

Hayvan Hastanesi Hayvanların sağlık durumlarını, gelişimlerini kontrol etmek ve hastalıklarını tedavi etmek adına kullanılan kurumlara hayvan hastanesi adı verilir. Veteriner hekimler alanlarında uzman oldukları pozisyonlarda çalışır. Megavet gerek olanakları gerekse kadrosu ile tam anlamıyla bir hayvan hastanesidir. Çünkü herhangi kontrol, bakım veya tedavi amacı ile gelirse gelsin müdahale edebilecek kapasiteye tek başına sahiptir. Öncelikle rutin kontroller ve bakımlar için gerekli ...

Devamını Oku »

Büyük Numara Bayan Ayakkabı

Kadınların büyük numara ayakkabı modellerinde aradığını bulamadığı zamanlar oluyor. Ayakkabı modelini beğenseniz dahi numaralar hep küçük oluyor ve size uymuyor. Bu nedenle Derinet hemen hemen her ayakkabı modelinin, tüm numaralarını üretiyor.

Devamını Oku »

İMÂM GAZALİ İSMİ, LÂKABLARI, KÜNYESİ

İMÂM GAZALİ İSMİ, LÂKABLARI, KÜNYESİ : İslâm tarihinin bu büyük ve şerefli şahsiyetinin ismi, ilim kitâb- larında şu şekilde anılır: Hüccetü’l-lslâm Zeynü’d-Dîn Ebû Hâmid Muhammed İbn Muhammed el-Gazâlî [yahut el-Gazzâlî] et-Tûsı eş-Şâfiî. Hüccetü’l-lslâm [İslâm’ın hücceti; senedi, delili; isbatlayıcısı], Zeynü’d-Dîn [Dînin süsü] terkibleri onun lâkablarıdır, yâni kendi isminden başka, sonradan takılan adlarıdır. Müşârünileyhin [adıge- çen bu yüce zâtın] başka lâkablan da ...

Devamını Oku »

Ey Yar! Ömür boyu tek seni sevmeye niyetliyim desem Allah kabul etsin dermisin..?

Ey Yar! Ömür boyu tek seni sevmeye niyetliyim desem Allah kabul etsin dermisin..?

Devamını Oku »