15 Yaşındaki Kızın Yardım Çığlığı: Beni Bu Bataktan Kurtarın

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

15 Yaşındaki Kızın Yardım Çığlığı: Beni Bu Bataktan Kurtarın

Alanya’da kötü arkadaş kurbanı olarak 13 yaşında esrar ve daha sonra eroin kullanmaya başlayan 15 yaşındaki C.Ş. adlı kız, uyuşturucudan kurtulmak için yetkililerden yardım istedi.

15-yasindaki-kizin-yardim-cigligi-beni-bu

13 YAŞINDA ESRARLA TANIŞTI

Alanya’da ailesiyle birlikte yaşayan ve 4 kardeşin en küçüğü olan 15 yaşındaki C.Ş., 13 yaşında esrarla tanıştığını söyledi. Zehir tacirlerinin tuzağına düşen C.Ş., bir süre sonra ise eroine alıştırıldı ve bağımlı hale geldi. Esrar ve eroinle tanıştığında 55 kilo olan C.Ş., 35 kiloya düştü. C.Ş., “Arkadaş ortamında beni esrara alıştırdılar. Sigara içer gibi içiyor ve bulmakta zorlanmıyordum. 2 yıldır da hem esrar hem eroin kullanıyorum. Günden güne eriyorum.” dedi.

“OKUMAK, İŞ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM”

Tedavi olmak istediğini ve okula da gidemediğini ifade eden talihsiz kız, en büyük desteği ailesinden gördüğünü belirterek, “Ailem şükürler olsun ki beni bu illetten kurtarmak için çok mücadele etti. Ama her seferinde arkadaşlarım beni kandırmayı başardılar. Ben yine onların tuzağına düştüm ve ailemi üzdüm. Şu an ise çok pişmanım, ölmek istemiyorum. Okuyamadım, okumak ve iş sahibi olmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

KIZININ GÜNDEN GÜNE ERİDİĞİNİ VE 55 KİLODAN 35 KİLOYA DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEYEN 41 YAŞINDAKİ ANNE A.D. İSE, GÖZYAŞLARI İÇİNDE YETKİLİLERE SESLENEREK ,"NE OLURSUNUZ KURTARIN KIZIMI, YALVARIYORUM SİZE" DEDİ. KIZINI BU ZOR GÜNLERİNDE HİÇ YALNIZ BIRAKMAYAN ANNE A.D, "KIZIM ARKADAŞ KURBANI. BU İLLETE 13 YAŞINDA BAŞLADI. HEP YARDIMCI OLMAK, ONU KURTARMAK İSTEDİK AMA HER SEFERİNDE KANDIRDILAR. ŞU AN KIZIMA BAKTIĞIMDA GÜNDEN GÜNE ERİDİĞİNİ GÖRÜYORUM. KIZIMIN BU İLLETTEN KURTULMASINI İSTİYORUM. YETKİLİLERE YALVARIYORUM KIZIMI NE OLUR KURTARIN" DEDİ. (RIZA YANIK/ANTALYA-İHA)

KIZININ GÜNDEN GÜNE ERİDİĞİNİ VE 55 KİLODAN 35 KİLOYA DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEYEN 41 YAŞINDAKİ ANNE A.D. İSE, GÖZYAŞLARI İÇİNDE YETKİLİLERE SESLENEREK ,”NE OLURSUNUZ KURTARIN KIZIMI, YALVARIYORUM SİZE” DEDİ. KIZINI BU ZOR GÜNLERİNDE HİÇ YALNIZ BIRAKMAYAN ANNE A.D, “KIZIM ARKADAŞ KURBANI. BU İLLETE 13 YAŞINDA BAŞLADI. HEP YARDIMCI OLMAK, ONU KURTARMAK İSTEDİK AMA HER SEFERİNDE KANDIRDILAR. ŞU AN KIZIMA BAKTIĞIMDA GÜNDEN GÜNE ERİDİĞİNİ GÖRÜYORUM. KIZIMIN BU İLLETTEN KURTULMASINI İSTİYORUM. YETKİLİLERE YALVARIYORUM KIZIMI NE OLUR KURTARIN” DEDİ. (RIZA YANIK/ANTALYA-İHA)

 

“NE OLUR KIZIMI KURTARIN”

Kızının günden güne eridiğini ve 55 kilodan 35 kiloya düştüğünü söyleyen 41 yaşındaki anne A.D. ise, gözyaşları içinde yetkililere seslenerek, “Ne olursunuz kurtarın kızımı, yalvarıyorum size.” dedi. Kızını bu zor günlerinde hiç yalnız bırakmayan anne A.D., “Kızım arkadaş kurbanı. Bu illete 13 yaşında başladı. Hep yardımcı olmak, onu kurtarmak istedik ama her seferinde kandırdılar. Şu an kızıma baktığımda günden güne eridiğini görüyorum. Kızımın bu illetten kurtulmasını istiyorum. Yetkililere yalvarıyorum kızımı ne olur kurtarın.” dedi.

 


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.