Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

10 Yıl Sonra Lotoyu Tutturdu

Ulusal İngiliz Lotosu’nu kazanan 70 yaşındaki Doreen Hay, milyoner olduktan sonraki planlarını anlattı. İngiltere’nin Teesside şehrinde yaşayan Doreen Hay, lotodan kazandığı 7.5 milyon İngiliz sterlini yani yaklaşık 27 milyon liranın hayatını olağanüstü bir değişikliğe uğratmayacağını, ailesiyle birlikte sade bir hayatı tercih ettiklerini belirtti.
3 DEFA KONTROL ETTİ
10 yıldır lotoda şansını deneyen kadın, kazandığı paranın 1.5 milyon sterlinini (yaklaşık 55 milyon lira) 5 farklı yardım kuruluşuna vakfedeceğini, kalanı ise ailesiyle birlikte yaşayacakları yeni bir ev ve göl yakınlarında tatil için harcayacağını söyledi. Doreen’in oğlu John Hay de çekiliş sonuçları açıklanırken bileti 3 kez üst üste kontrol ettiğini ve her defasında gözlerine inanamadığını söyledi. Yaşlı kadın, lotodan kazandığı parayı 3 oğlu, 7 kardeşi ve yakınlarıyla paylaşacak. “70 yıldır olduğum kişiyim” diyen kadın, 17 yıl önce eklem iltihabı sebebiyle emekli olmuş. Daha önce hiç uçak ile seyahat etmediğini de söyleyen Doreen Hay, “Sadece bir gün içerisinde başka yerlere gidip gelmek istiyorum” dedi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...